Project Image

Forest City-1

Power İnşaat Tekirdağ & Çerkezköy bölgesinde
Forestcity projesi ile adından söz ettirmeye başlamıştır.

2015 itibari ile bölgede hem mimarisi hem içeriği ile çok farklı bir projenin de hazırlıkları devam etmektedir. Power İnşaat Yatırım Anonim Şirketi; toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi misyon edinmiştir.

BÖLGEDE EN ÇOK TALEP GÖREN PROJE

Doğa ve kaliteli yaşamın farkına varmak için başlatılan projemizde doğa ile iç içe bir yaşamın keyfini çıkartın. Açık ve kapalı yüzme havuzu ile fark yaratan Forest City, bölgede hem mimarisi hemde içeriği ile adından söz ettirmiştir.

Proje Galeri

Project Image

Bağdat Caddesi Evleri

Power İnşaat Olarak sizin için yaptığımız her yaşam alanında üst düzey partnerler ile anlaşmaktayız.

Üst kalite ürün üreticileri ile çalışarak yaptığımız projelerin sizlere uzun yıllar değer katmasını hedefliyoruz.Yaptığınız yatırımların kat kat değerlenmesini hedef alarak, daha konforlu, daha fonksiyonel yaşam alanları ile sizleri buluşturuyoruz.

BAĞDAT CADDESİ EVLERİ PROJESİ

Üst kalite ürün üreticileri ile çalışarak yaptığımız projelerin sizlere uzun yıllar değer katmasını hedefliyoruz. Yaptığınız Projelerimiz Bağdat Caddesi merkezi konumlarda yapılmıştır.Sahile yürüyüş mesafesi ve sosyal konumlara yakınlık ve birinci sınıf kalite işçilik ile adından söz ettirmiş ve yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görmüştür.

Proje Galeri

Project Image

Bahar Evleri

Bahar Evleri Power İnşaat tarafından Tekirdağ Çorlu’da geliştirilen bir villa projesidir.

Projede toplam 14 adet villa bulunmaktadır. Çerkezköy’ün en prestijli mevkiinde siz ve ailenizin konforunu düşünerek, modern ve pratik hayata göre tasarladığımız akıllı daire tipleriyle Bahar evlerinizde beş yıldızlı bir yaşama kavuşacaksınız.

ÇORLU’DA GELİŞTİRİLEN PROJEMIZ

ProVilla türünde planlanan projemiz toplamda 14 adet konuttan oluşmaktadır.
149 metrekare alan olan villalar, 4+1 tipinde tasarlanıp modern ve pratik hayata göre tasarlanan akıllı daire özelliği taşımaktadır.

Proje Galeri